Nasza oferta

Doradzimy, zaprojektujemy, odnowimy, przytniemy, wysprzątamy ... :)

Firma RobiGarden pragnie Państwu zaoferować współpracę w zakresie pielęgnacji i kompleksowej obsługi terenów zielonych.

Nasza firma podczas pierwszego spotkania fachowo doradzi i zaprojektuje Państwa ogród lub teren zieleni, tak aby sprawiał radość i zadowolenie wszystkim jego użytkownikom, a w odwiedzających go gościach i sąsiadach wzbudzał podziw. Każdy nasz projekt jest z Państwem konsultowany.

Oferujemy:

 • stworzenie unikatowego projektu
 • wycenę projektu
 • porady w zakresie doboru odpowiednich dla danego terenu odmian drzew i krzewów
 • doradztwo w zakresie małej architektury ogrodowej
 • porady w zakresie doboru maszyn i urządzeń do samodzielnej pielęgnacji terenów zieleni

Dbając o wygląd terenów zielonych przeprowadzamy szereg zabiegów pielęgnacyjnych poprawiających kondycję trawników, żywopłotów, krzewów oraz drzewek. Do kompleksowych zabiegów przeprowadzanych przez nas zaliczamy:

 • koszenie trawy każdej wysokości; wykaszanie trawy z trudno dostępnych miejsc (kosiarka samojezdna – traktorek o szerokości cięcia od 40 cm do 120cm, wykaszarka, nożyce)
 • strzyżenie, przycinanie i formowanie na życzenie klienta klombów, żywopłotów, krzewów i drzewek (nożyce spalinowe i ręczne, piła spalinowa)
 • cięcie/przycinanie drzew owocowych
 • rekonstrukcję oraz montaż małej architektury ogrodowej - drewniane ogrodzenia, ławki, altanki, pergole
 • wykonywanie ścieżek ogrodowych, murków, placyków z kamienia, polbruku, kostki granitowej, klinkierowej, itd.
 • prace porządkowe, w tym wywożenie trawy, gałęzi, liści

Tworzymy indywidualny, niepowtarzalny charakter urządzanych ogródków, ogrodów, trawników, a zamiłowanie do tego, co robimy, przekłada się na jakość oferowanych usług. Preferujemy naturalne materiały, tj. drewno czy kamień. Jednocześnie nie są nam obce nowoczesne, minimalistyczne formy.

Wykonujemy usługi przy wykorzystaniu sprzętu renomowanej firmy John Deere ( www.deere.pl ). Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom.

Wystawiamy faktury VAT dla firm.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, bardzo chętnie przedstawimy możliwości współpracy z uwzględnieniem szczegółowych kosztów wykonania zlecenia lub usługi cyklicznej w formie abonamentu. Zawieramy całoroczne umowy na pielęgnację ogrodów i terenów zieleni, a dla stałych klientów oferujemy korzystne rabaty.

Szybki kontakt

Sprawdź, czy będziemy mogli Ci pomóc

tel. 500-109-421

mail: biuro@robigarden.pl


Administratorem Twoich danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Robert Krawczyk, 83-050 Kolbudy, ul. Tysiąclecia 19. Twoje dane przetwarzamy wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawą przetwarzania danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów Administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.